ממליצים עלינו

הנדון: תודה והערכה יום זה"ב

ביום שני, ה- 23.2.15, התקיים בבית הספר "הרטוב" יום זהירות ובטיחות בדרכים ע"י חברת א.ד.ר. – עולם של בטיחות בדרכים. במסגרת זו תלמידי כל בית הספר הופעלו על ידי מספר פעילויות שונות. הפעילויות היו מאוד מוצלחות. התלמידים התנסו בפעילויות מגוונות ומתאימות לשכבות הגיל בהתאמה. בנוסף הפעילויות היו מעניינות, מלמדות וחווייתיות. המדריכים היו מאוד מקצועיים, העבירו את החומר בצורה מסודרת ומובנת וגילו ידע רב בתחום. במהלך הפעילות רעננו התלמידים את כללי הבטיחות בדרכים: חצייה נכונה, חשיבות חגירת בטיחות ועוד. ברצוננו להודות לך ולשותפיך במשרד על המאמצים לקיים יום זה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, ברצוננו לומר לכל צוות משרדך יישר כוח על פועליכם לאורך כל השנה בתחום התחבורה ומוגנות התלמידים. בברכת חג שמח, ורד זליגמן סבטלנה טוניק רכזות זה"ב והסעות
ורד זליגמן וסבטלנה טוניק
רכזות זה"ב והסעות
הנדון: פעילות לשכבת ז' בביה"ס גוונים

שלום רב, במהלך השבוע האחרון של שנת הלימודים תשע"ג קיימנו בבית ספרנו ימי שיא בנושאים שונים, בן היתר כהכנה לחופשת הקיץ. בעזרתכם התקיים בשכבת ז' יום מרוכז בנושא "רכיבה בטוחה על אופניים וזהירות בדרכים". הפעילות כללה הרצאה והתנסות, והיתה מאורגנת בצורה מקצועית ומעולה: - ההרצאה על בטיחות ונהיגה נכונה היתה מקיפה וקולעת בדיוק לגיל התלמידים. - חלקה השני של הפעילות כלל התנסות מהנה ומאתגרת ברכיבה על אופניים במגרש הספורט. הפעילות היתה מאורגנת היטב, מגוונת ומעניינת, והעשירה את ידיעות התלמידים בנושא בטיחות בדרכים. היה נעים מאוד לעבוד איתכם, ותודתנו הרבה למר מוטי אלמוג, שיצר את הקשר בינינו. אנו מודים לכם על ההיענות וההשקעה הרבה. ומקווים להמשך שיתוף פעולה בעתיד.
נעמי מימון
מנהלת חט"ב ב"גוונים".
הנדון: תודה והערכה- יום הבריאות והבטיחות בדרכים במשרד החינוך מחוז הצפון

הרינו מביעות תודה והערכה לשיתוף הפעולה הפורה ביום הבריאות והבטיחות בדרכים שהתקיים בתאריך 17.11.14 במשרד החינוך מחוז הצפון בנצרת עלית. סימולטור הרכב המתהפך ומשקפי האלכוהול שהבאתם – תרמו רבות להמחשה, למעורבות אישית ולהעצמת המסרים של בריאות, בטיחות בדרכים והצלת חיים. המשובים החמים שהתקבלו מהמשתתפים על פעילותכם מקדמת רבות את החינוך לבטיחות בדרכים ופיתוח תרבות של התנהגות בטוחה ובריאה כחלק מאורח החיים. יישר כוח על פועלכם.
מרגלית רטר ממ"ח זה"ב
נורית ברגר גיל ממונה על הבריאות
א.ד.ר בטיחות בדרכים הינה ספק מאושר ע"י
הרשות לבטיחות בדרכים, משרד החינוך ומשרד הביטחון.